VOGUE Polska x Magdalena Cielecka

Doskonałość, klasa i ponadczasowy styl? Magazyn VOGUE Polska nie stawia na przemijające trendy, lecz naturalne piękno, które w zestawieniu z surowym tłem Teatru Wielkiego dowodzi, że elegancja idzie w parze z tym, co wytwornie proste.

Sesje okładkowe polskiej edycji magazynu  VOGUE Polska zaskakują tym, co w modzie kochamy najbardziej – fascynującą różnorodnością, o której z pewnością nie sposób powiedzieć, że (ponownie) powiela utarte schematy. Każda z okładek magazynu reprezentuje przy tym swój indywidualny styl. Nic więc dziwnego, że nowa okładka styczniowego numeru magazynu znowu przypadła nam do gustu. Tym bardziej, że Magdalena Cielecka od lat wszystkim nam kojarzy się ze stuprocentową klasą. Styczniowy numer magazynu VOGUE Polska January 2019 poświęcony został z resztą aktorom nowego pokolenia, którzy – na przestrzeni kolejnych miesięcy – kształtować będą polską scenę teatralną i filmową. Wywiadowi towarzyszy rewelacyjna sesja zdjęciowa, utrzymana w klimacie czerni, złota i czerwieni, doskonale kontrastujących z surowością desek Teatru Wielkiego. Magdę Cielecką sfotografował sam Alexander Saladrigas, nowojorczyk, wizjoner i artysta, który nie boi się wykraczać poza utarte schematy. Słowem, to lubimy! Na marginesie, uwielbiamy połączenie surowych wnętrz i strojów rodem z epoki starego Hollywood. Piękne, prawda?

Poniżej: VOGUE January 2018, źródło: VOGUE Polska, photos by Alexander Saladrigas.
VOGUE Polska January 2019 / źródło: VOGUE Polska
Magdalena Cielecka dla styczniowego numeru VOGUE Polska
VOGUE January 2019 / źródło: VOGUE Polska
źródło: VOGUE Polska

 

https://www.instagram.com/p/BrU3c0kAjr4/

 

3 Comments

 1. Szyciownik

  Cześć,
  Z jednej strony szanuję to pismo na podejście do mody i klasyki, ale dla mnie definicja elegancji jest trochę bardziej staroświecka. Co nie zmienia faktu, że okładka jest naprawdę stylowa.
  Pozdrawiam,
  Kasia

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s